Пластични бесплатни марамчиња за бебиња Мултипак 3x60ct
Неодамнешно

Пластични бесплатни марамчиња за бебиња Мултипак 3x60ct

DEN 239.68

Достапно на барање

Возерни марамчиња за бебиња содржат 99,9% прочистена вода и нема штетни хемикалии. Водените марамчиња за бебиња се без пластика и се прават со употреба на 100% растителни влакна. 100% бесплатно пластика. Хипоалергичен и дерматолошки тестиран. Лагер брише. Сертифициран од скокање зајаче.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 324.00
Пофалбата: