Grandrest црвен воз мерино волна женска лизгање на чевли за одење
Неодамнешно

Grandrest црвен воз мерино волна женска лизгање на чевли за одење

DEN 2.33

Достапно на барање

Granrest Red Train Merin's Merin's Wool Women Slip на чевли за одење е исклучително удобно, лесен, дише и стилски. Овој високо дишење чевли ја апсорбира потта од стапалото што му овозможува на ногата да дише. Супер лесен и флексибилен чевли обезбедува поддршка на стапалото што е идеално за носење цел ден и за затворен и за отворено. Удобно во секое движење и мувла до контурите на ногата за поддршка на лак. Исто така, најлонска торба за чевли е обезбедена за ваша погодност. Многу удобни чевли; преносни чевли; Можете да ги донесете чевлите насекаде; 70% мерино волна; 30% најлон измешани; Екстремно светлина; апсорбира пот; Дишење и термички; калапи до контурите на ногата; Обезбедена е најлонска торба за чевли; носете наоколу во торбата за чевли што е обезбедена; флексибилен и дава поддршка на стапалото; Канцелариски чевли и обични чевли;.

Повеќе детали

Избор на купувачи