Bendi CFC бакар без премија влошки за сопирачките
Неодамнешно

Bendi CFC бакар без премија влошки за сопирачките

DEN 1358.24

Достапно на барање

Bendix CFC1912 is a copper free premium brake pad that fits : Hyundai Elantra 2018-2017, Ioniq 2017, Kia Niro 2018-2017 : Bendix CFC1912 Bendix CFC1912 Copper Free Premium Brake Pads Fits Select : 2017 HYUNDAI ELANTRA SE/VALUE/LIMITED 2019 HYUNDAI ELANTRA SE 2018,2020 Hyundai Elantra SEL/Value/Limited 2017-2019 Kia Niro 2017-2019 Hyundai Ioniq и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Повеќе детали

Избор на купувачи