College Collection omeенски анеил широка ширина поставена потпетица колена високи чизми
Неодамнешно

College Collection omeенски анеил широка ширина поставена потпетица колена високи чизми

DEN 3.00

Достапно на барање

Стил специјално направен за loversубителите на ruching, колекцијата Aneil Boot By Journee. Овој современ багажник е стилски и добро опремена благодарение на неговите вегански кожни горе и широки ширина на нозете. Класичен бадем пети и бујна блок -потпетица додаваат западен пресврт. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 15 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Врвен обем : 15 1/2 инчи. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи