Тоскана од лесна улица Рикарда италијански пета сандали
Неодамнешно

Тоскана од лесна улица Рикарда италијански пета сандали

DEN 399.84

Достапно на барање

Деталите се клучни кога станува збор за Рикарда од Тоскана од Лесна улица. Оваа слабо слајд сандала е лесно да се даде изјава со, испреплетени и плетенки детали ќе ја подобрат секоја облека. Лесната и флексибилна удобна единица ќе го направи овој вистински избор за секоја пригода. Лесна и флексибилна надворешна плоча. На тренд италијански плетенка детали. Наменето и за мода и за удобност.

Повеќе детали

Избор на купувачи