Рачно изработена луксузна перница од морнарица 12in 20in
Неодамнешно

Рачно изработена луксузна перница од морнарица 12in 20in

DEN 384.00

Достапно на барање

Оваа шик и елегантна декоративна перница за фрлање е совршен начин да додадете цвета боја на вашиот простор. Зачудувачкиот дизајн го прави овој Плут чиста морнарица рачно изработена луксузна перница. Ткаенината е мешавина од памук. Перниците се рака *Боја : морнарица *двострана перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на шемата може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешноста *перници Вклучете ** Хипоалергичен надолу алтернативна полицијална вметнување *суво чиста препорачана *содржина на ткаенина : 100% памук *Модел : Цврста морнарица рачно изработена луксузна перница 12in x 20in.

Повеќе детали

Избор на купувачи