Обележје на куполи со поглед на градската графичка уметност во градскиот град и градската графичка уметност
Неодамнешно

Обележје на куполи со поглед на градската графичка уметност во градскиот град и градската графичка уметност

DEN 2.33

Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 48 x 1,5 x 36 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 20 x 1,5 x 16 Голем : 30 x 1,5 x 20 x-во-во-голем : 40 x 1,5 x 30 преголеми : 48 x 1,5 x 36. Уметнички дела се однесуваат на : City Scape, урбана, зграда, архитектура, град, обележје , Купола, градски светла. Дизајн од effеф По. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или креветска соба.

Повеќе детали

Избор на купувачи