СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Слатка земја на слободата Графичка уметничка галерија на Америка, завиткана од платно, печатење wallидна уметност, дизајн од Али Рогосич
Неодамнешно

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Слатка земја на слободата Графичка уметничка галерија на Америка, завиткана од платно, печатење wallидна уметност,

DEN 3.33

Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 30 x 1,5 x 40 преголема : 36 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : Американско знаме; Симбол, Starвезда, Американа. Дизајн од Али Рогосич.

Повеќе детали

Избор на купувачи