Пчели на Бурт Бебе органско бебе и дете девојче Снуг се вклопуваат органски памук со кратки ракави со кратки ракави и пижами од шорцеви, сет со 2 парчиња
Неодамнешно

Пчели на Бурт Бебе органско бебе и дете девојче Снуг се вклопуваат органски памук со кратки ракави со кратки ракави и пижами

DEN 383.84

Достапно на барање

Бебе пижами на бурт -пчели - сет со 2 парчиња PJ - Завиткајте ги нивните мали соништа во органски памук со нашата долга ракав и пинама! Објавената еластична лента за половината се чувствува нежно против кожата и обезбедува вклопување. Уредно завршено со манжетни за ребра за да се задржи сè на место и да се содржи таа пријатна топлина. Овој стил има наш печат на одобрување со потпис на бура пчела лепенка на задниот врат и панталони! *Регистрација на сертификати за ГЕТС Бр : 831717 Сет на пижами на Пчели на Бурт.

Повеќе детали

Избор на купувачи