Graphордаче гроздобер со кратки ракави графички опуштена маица за вклопување, пакет
Неодамнешно

Graphордаче гроздобер со кратки ракави графички опуштена маица за вклопување, пакет

DEN 0.33

Достапно на барање

Удобна, класична џебна мета со графички детали. Што не треба да се сака? Оваа графичка мета е направена од 100% памук за најдобра удобност и одлично вклопување. Оваа мета може да се спари со најразлични панталони, шорцеви или фармерки за да се создаде уникатен изглед. Поладно од кога било : ретро и подготвено да одат со отпечатоци инспирирани од гроздобер. Достапно на. Моделот е 6’1 ”и носи големина M. приближно. Должина од рамо до полите : 29,5 ". Опуштено вклопување. Екипаж. Кратки ракави. Карактеристики родени за да се вози графички и левиот џеб на градите. 100% памучен дрес. Машината за миење. Увезен .

Повеќе детали

Избор на купувачи