Заштитена марка ликовна уметност искинати крилја платно уметност од ennенифер Нилсон
Неодамнешно

Заштитена марка ликовна уметност искинати крилја платно уметност од ennенифер Нилсон

DEN 3.00

Достапно на барање

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „искинато крилја“ платно уметност од ennенифер Нилсон : Уметник : ennенифер Нилсон. Тема : Уметност за деца. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Повеќе детали

Избор на купувачи