Најважни работи од чизми за жени Климентин во Мук Лукс
Неодамнешно

Најважни работи од чизми за жени Климентин во Мук Лукс

DEN 639.84

Достапно на барање

Меките и слатки најважни работи од чизмите на Климентин Muk Luks® се прилично начин да се загреат. Убавите плетења и слатки детали за вратоврска го повлекуваат вашиот изглед заедно додека трајниот ѓон ги одржува нозете топли и суви. Место чисто, без белило, сув рамен. Увезени. -Tpr единствена -100% Полиестерска ласта за крзно -100% акрилен плетен горниот дел на горниот дел -брадавици -целата големина на жените со целосна големина 6-11 -половина големина на големината на големината на големината на големината на бојата се повлекува од најважните елементи од Muk Luks® Меморија за меморија од пена за пена за цела дневна удобност. Подготвено крзно. Функционален акцент на вратоврска со велур.

Повеќе детали

Избор на купувачи