Обожавано од Adore Me Women's Morgan Morgan Natural Lift Clace Push Up up, големини 32B-40DD
Неодамнешно

Обожавано од Adore Me Women's Morgan Morgan Natural Lift Clace Push Up up, големини 32B-40DD

DEN 2.33

Достапно на барање

Чувствувајте се ултра-убедливи со обожавање од Adore Me's Morgan Push Up Bra. Овој долг градник има забавни и флертни детали и е мека и поддржувачка и има текстурирани рабови на лушпи и назад мрежа за дишење. Централните предни парчиња се нагласени со О-прстени со златен тон. Овој градник што се истрошеше за да се засили, нуди вистинска количина на лифт со погодно отстранливи влошки за притискање и прилагодливи ленти за персонализирано вклопување. Спарете го со обожавање од Adore Me Morgan Cheeky Panty (продадено одделно) за динамично дуо. Материјал : чипка : 91% најлон/9% спандекс; МЕШ : 85% најлон/15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : Отстранливи влошки за притискање. Покриеност : Балконет. Ниво на поддршка : Средно. Затворање : Затворање на задната кука и окото. Ленти : прилагодливи. Карактеристики : Необичен фронт со акценти на О-прстен со златен тон; измачувани рабови; Дизајн на поддржувач и дишење. Chrageенски градник за чипка за чипка на природен лифт од Adored By Adore Me.

Повеќе детали

Избор на купувачи