Тајните богатства женски и женски плус костум за унија на крави
Неодамнешно

Тајните богатства женски и женски плус костум за унија на крави

DEN 3.33

Достапно на барање

Влегувањето во мода за кревет никогаш не било попријатно со нашиот аспиратор АОП карактер на кравјото унија во нашата супер мека поли сатен кадифен ткаенина со детали како што се аспиратор со везови на лице, метални рогови и крзно исечена аспиратор и опашка. Исто така одлични се функционалните странични џебови и целосниот поштенски патент за лесен влез. Костумот за дами унија е машина што може да се мие и многу лесен за одржување. Тајните богатства женски и жени плус костум за унија на крави.

Повеќе детали

Избор на купувачи