Tuphell Industries среќно место калиграфија за кампување тема antlers 14, дизајн од lil 'rue
Неодамнешно

Tuphell Industries среќно место калиграфија за кампување тема antlers 14, дизајн од lil 'rue

DEN 303.20

Достапно на барање

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : калиграфија; Модел на жито, ова е моето среќно место, манжетни, кампување. Дизајн од Лил Руе.

Повеќе детали

Избор на купувачи