Georgeорџ Биг Машки рамни предни шорцеви, 9 Inseam
Неодамнешно

Georgeорџ Биг Машки рамни предни шорцеви, 9 Inseam

DEN 271.68

Достапно на барање

Shartорџ машки рамен фронт : 98% памук, 2% спандекс. Проширете ги машките шорцеви со целосни копчиња предни копчиња предни и џебови со патент : два предни џебови, две џебови за заварување на задниот дел, јамки на ременот достапни во разновидни стилови машина миење ладно, миење со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, Tumble Dry Low, средно железо, не исушете го чистото удобно, цврсто и функционално, рамни предни шорцеви на Georgeорџ се суштински додаток на вашата гардероба на топло време. Тие се изработени од мека, но издржлива 98% памучна двојка со навестување на спандекс за истегнување и ќе ве одржуваат слободно да се движите додека одите на Крстоносните, дружење со пријателите или легнувате дома. Четири пригодни џебови обезбедуваат складирање за вашиот телефон, паричник, клучеви и додатоци, додека рамниот фронт создава елегантна силуета. Класичен, обичен и кул, машките стилови на Georgeорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носење. Од работните денови до викендите, можете да се опуштите на парчиња што ви овозможуваат да бидете сами.

Повеќе детали

Избор на купувачи