Епл и јогурт натопи, Оз
Неодамнешно

Епл и јогурт натопи, Оз

DEN 2.33

Достапно на барање

Snax, Apple, Mix на јогурт и патека, чаша 4 мл 150 калории по послужавник. Добар извор на витамин Ц! . Производство на САД. Расипливо / чувајте во фрижидер. Содржи млеко, бадеми, кашули, соја. 4 мл (113 г) Ирвиндајл, Калифорнија 91706 800-800-7822 Епл, јогурт и трага. 150 калории по послужавник. Добар извор на витамин Ц! . Производство на САД.

Повеќе детали

Избор на купувачи