Џемпер од туника на боемски розов женски V-врат
Неодамнешно

Џемпер од туника на боемски розов женски V-врат

DEN 2.67

Достапно на барање

Ажурирање на џемперот со туника на вратот на Боемска Роуз. Ги спарува спортските ленти со подолга должина за изглед што е чисто совршенство. Лизгајте го со фармерки или хеланки и подгответе се да го поседувате денот во удобен стил. Материјал : 100% полиестер. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштена. Тежина : средна тежина. Деколте : V-врат. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги со ребрести манжетни и капки рамења. Џебови : Ништо. Карактеристики : манжетни со ребра и полите. Женски џемпер за пуловер со врат од боемска роза.

Повеќе детали

Избор на купувачи