Писмото маче буква, 4
Неодамнешно

Писмото маче буква, 4

DEN 2.67

Достапно на барање

Papier Mache Letter, 4 ", QThis Hollow Letter е одлично за занаетчиство; едноставно сликајте, слој со хартии или декопаж за да се претвори во wallидна уметност, домашен декор или прилагодени подароци. Комбинирајте букви за да наведете фрази или иницијали или за употреба за Прилагодени решенија за украси за дома. Лесни, издржливи, 1,25 "длабоки.

Повеќе детали

Избор на купувачи