Чудо нација бебе и мали деца со долги ракави врвни и џемпери, сет на облека, 12м-5Т
Неодамнешно

Чудо нација бебе и мали деца со долги ракави врвни и џемпери, сет на облека, 12м-5Т

DEN 0.33

Достапно на барање

Рафлите го имаат тоа! Скокањето и врвниот сет на Wonder Nation става женски вртеж на оваа симпатична облека. Скокањето на џемперите со ѓубре совршено се парови со врвот на печатењето на печатењето со трим со зелена салата. Носете ги парчињата заедно за максимална обожавање или измешајте и одговарајте ги со нејзините други омилени. Исклучиво на. Материјал : Скока : 98% памук/2% рајон; Топ : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : скок и врвот. Карактеристики на скокање : опуштено вклопување; Повлечете стајлинг со прилагодливи странични прилепувања; квадратно деколте; без ракави со ленти за шутница; Две странични џебови. Врвни карактеристики : полу-вклопен стил на пуловер; исмејувајте се со трим на работ на зелена салата; долги ракави; печатење на сите. Руфл скок и врвот за девојчиња за бебиња и мали деца од Wonder Nation.

Повеќе детали

Избор на купувачи