Среќна лама фарма животно лице животни и инсекти галерија за сликање завиткано платно печатено wallид уметност
Неодамнешно

Среќна лама фарма животно лице животни и инсекти галерија за сликање завиткано платно печатено wallид уметност

DEN 383.84

Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x-во-големи : 30 x 1,5 x 40 преголеми : 36 x 1,5 x 48. Уметнички дела се однесуваат на : животинско, цицач, животински свет, сликарство, фарма животно, животно, фарма, животно, фарма, животно, фарма, фарма животно, Алпака, лама. Дизајн од enен Сели. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Повеќе детали

Избор на купувачи