Maxwell House Wakeup Печено кафе К-Куп Под.
Неодамнешно

Maxwell House Wakeup Печено кафе К-Куп Под.

DEN 373.76

Достапно на барање

Максвел Хаус будење печено кафе k-купови парчиња, 18 сметаат дека се мазни, нежни вкусови на Максвел Хаус будење печено кафе на допир на копче со овие удобни парчиња k-купови. Направено од мешавина на врвен квалитет 100% чисто кафе, ова благи печено печење е лесно на палетата, додека сè уште го испорачува тој задебелен вкус на кафе што го сакате. Практичните парчиња k-купови одговараат на сите производители на кафе Keurig со еден сервис за да се осигурате дека вашето утринско поправање кофеин е секогаш брзо, лесно и добро до последната капка. Кафето Максвел Хаус создава ароматична арома. 18 парчиња k-купови во секоја кутија. Направено со високо квалитетни зрна кафе. Освежете го вашето утро.

Повеќе детали

Избор на купувачи