Чипови од компир чипс чеда и павлака чипови закуски со вкус, торба од Оз
Неодамнешно

Чипови од компир чипс чеда и павлака чипови закуски со вкус, торба од Оз

DEN 2.33

Достапно на барање

Ruffles Cheddar & Sour Cream со вкус на компири чипови, 1 мл Багфор, вкусна закуска што ќе ја уживаат, ќе уживаат, достигнете торба со кисела павлака и чипс од кромид. Без разлика дали ги спарувате со кремаста натопи, да ги имате на страната на вашиот плескавица или да ги јадете директно од торбата, овие чипови од компир од чеда и павлака се совршен крцкав додаток за секој ден. Полица-стабилна. Индивидуално спакувани. Закуски чипови. 1,0 мл. Торба со руфли чеда и кисела крема чипс со вкус на компири. Засадени чипови од компири, зачинети со чеда и павлака. Пар со натопи или уживајте во некои сами по себе. Додадете на вашата листа кога подготвувате оброци.

Повеќе детали

Избор на купувачи