Stuple Industries веруваат
Неодамнешно

Stuple Industries веруваат

DEN 2035.52

Достапно на барање

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Големините на уметнички отпечатоци вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. Уметнички дела се однесуваат на : дрво; Растенија; Божиќ; Новогодишна елка, камион; Возило; Одмор, сезонски, подароци. Дизајн со букви и наредени.

Повеќе детали

Избор на купувачи