Nanshing Hera Grommet единечна завеса панел, сина, 63 “
Неодамнешно

Nanshing Hera Grommet единечна завеса панел, сина, 63 “

DEN 0.33

Достапно на барање

Овој панел за завеси му дава на вашиот простор за живеење дополнителен допир на стил. Има лесен за слајд дизајн-врвен дизајн што можете да го обесувате на шипка за завеси или украсен пол. Nanshing Hera Grommet единечен завеса, панел, 54 x 63 "Материјал : полиестер. Стил : современ. Модел : лента.

Повеќе детали

Избор на купувачи