Тексас Лонгхорнс чувар задниот дел
Неодамнешно

Тексас Лонгхорнс чувар задниот дел

DEN 0.67

Достапно на барање

Овој официјално лиценциран колегиум заден од страна на северозападната компанија ќе биде "чувар" на сите ваши работи кога патувате! Со предниот дел и центарот на омилениот тим на колеџ тимот, никој нема да се сомнева за кој тим се вкорени. Повлечете го подножјето на ПП за да ја затегнете торбата и фрлете ја на грб на играта за совршено складирање и пристапност. Мерки 18 "H x 13.5 " l. 150Д полиестер. Само чисто место. Официјално лиценциран, големина 18 "H x 13,5" L 150 D полиестер, само чисто.

Повеќе детали

Избор на купувачи