Уникатни поволни цени, женски плус големина V вратот одблесок со долг ракав миди обвивка
Неодамнешно

Уникатни поволни цени, женски плус големина V вратот одблесок со долг ракав миди обвивка

DEN 502.24

Достапно на барање

Можете да се облекувате овој ден во ноќна облека на секаде. Овој шик фустан е исечен од мека ткаенина, обезбедувајќи да изгледате ласкаво и се чувствувате удобно во исто време. Овој фустан со копче, V врат кој покажува елегантен и женски. Совршено облечете висока потпетица за да го покажете вашиот изглед на фигура. Повод : одење на работа, канцеларија, одмор. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате.Мајрекција (во инчи) Меѓународна големина ГИРТ за градите Подигање на половината Ширина на рамото Вкупно Должина1x 47 1/4 46 1/2 - -17 - 46 1/42 X 50 3/8 - - 49 5/8 17 3/4 - 46 5/83x 53 7/8 53 1/8 18 3/8 - 474 X 57 1/2 56 3/4 19 1/8 - 47 1/2 Мерењето на должината е од рамо до дното. Единствени поволни цени, женски плус големина V вратот одблесокот со долг ракав, миди обвивка 100% полиестер. Цврста боја. V вратот. Долги ракави. Декор на копчињата. Под коленото. Врзана половината. Одговара и пламен. Миди фустан. Машинско миење ладно со како боја во торба, ладно железо . Големина на телото на моделот : Висина : 5'3 ", Градите : 42 инчи, половината : 34 1/4 инчи, колк : 48 1/4 инчи, тежина : 188 фунти, Моделот носи 1x.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 819.04
Пофалбата: