Luksенски папучи на Лукс Мелинда
Неодамнешно

Luksенски папучи на Лукс Мелинда

DEN 2.67

Достапно на барање

Папучи на Muk Luks® Melinda Bootie се премногу слатки! Одликувајќи се со слатки, карирани обрасци и пријатна манжетна со крзно, овие меки удобни чизми не можат да бидат победени. Издржлив затворен/на отворено ѓон ги прави овие класични каде било каде! Миење на рака во ладна вода, без белило, сув рамен. Увезени. - TPR единствена - 100% полиестерска фаукс крзно влошка - 100% акрилна горната - 100% полиестерска ласта за крзно - без потпетици - достапни опции за повеќе бои - големини на жени во САД (5-6), М (7-8), l ( 9-10), XL (11-12) Mukенски папучи на Muk Luks Melinda.

Повеќе детали

Избор на купувачи