Baltimore Orioles Graphic Tee за кратки ракави за жени
Неодамнешно

Baltimore Orioles Graphic Tee за кратки ракави за жени

DEN 227.84

Достапно на барање

Поддржете го вашиот омилен тим со графичкиот графички сит за кратки ракави на Балтимор Ориолес. Овој тренд-десен врв има женствено вклопување за да ве задржи стилски кога седите на белење или на улица. Предниот дел на оваа кошула го одликува логото на Балтимор, украсено на ткаенината. Оваа памучна графичка мета е направена од 100 проценти памук за удобност. Дами лиценцирани со кратки ракави на МЛБ, В-врат : 100% памук. Graphенски графички мета направена со измислица за бебиња. Женствено опремено за удобност. V-врат. Кратки ракави. Машинско миење ладно. Боја : Бела. Големина : S, M, L или XL.

Повеќе детали

Избор на купувачи