ВОСКОД Сликарство печати на бело дрво
Неодамнешно

ВОСКОД Сликарство печати на бело дрво

DEN 0.33

Достапно на барање

Ликовна уметност УВ мастило печатење на бело дрво од колективот на уметноста на Мармонт Хил. Парчињата од дрво се избрани со фини занаетчии за печатење. Пристигнува подготвено за потпевнување на Восход 2 Сликарство за печатење на бело дрво : ликовна уметност УВ мастило печатење на бело дрво од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Парчињата од дрво се избрани со фини занаетчии за печатење. Пристигнува подготвено за затегнување. Вклучува сертификат за автентичност. Начин за украсување на вашата соба. Долготрајно.

Повеќе детали

Избор на купувачи