Божиќ Семејство Појавување Пижами Облека, Замокот Писмо Печатени Блузи Со Еластични Панталони Божиќ Облека За Спиење Ноќна Облека Во Собата
Неодамнешно

Божиќ Семејство Појавување Пижами Облека, Замокот Писмо Печатени Блузи Со Еластични Панталони Божиќ Облека За Спиење Ноќна Облека

DEN 348.64

Достапно на барање

Оваа облека за спиење е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал за дишење и удобно искуство при носење, погоден за пролет иumn. Спецификации. Материјал : Полиестер. Сезона : Пролет, Aut. Шема Дизајн : Писмо Замокот. Стил : Мода, Едноставна. Големина Шема : . Мамо : . Големина(см/инч)ttt T T. S Врвови Должина : t64/25.20 Биста : t99/38.98t Панталони Должина : t102/40.16. М Врвови Должина : t66/25.98t Bust : t104/40.94 Tpants Должина : t104/40.94. L Ttops Должина : t68/26.77t Bust : t109/42.91 Tpants Должина : t106/41.73. XL Ttops Должина : t70/27.56t Bust : t114/44.88 Tpants Должина : t108/42.52. XXL Ttops Должина : t72/28.35t Bust : t119/46.85 Tpants Должина : t110/43.31 . Тато : . Големина (см/инч) T. S Врвови Должина : t70/27.56t Bust : t108/42.52 Tpants Должина : t105/41.34. М Врвови Должина : t72/28.35t Bust : t114/44.88 Tpants Должина : t107/42.13. L Врвови Должина : t74/29.13 t Bust : t120/47.24 Tpants Должина : t109/42.91. XL Врвови Должина : t76/29.92t Bust : t126/49.61 Tpants Должина : t111/43.70. XXL Врвови Должина : t78/30.71t Bust : t132/51.97 Tpants Должина : t113/44.49. XXXL Врвови Должина : t80/31.50t Bust : t138/54.33 Панталони Должина : t115/45.28. Дете : . Големина (см/инч)т. 2 Години Т Врвови Должина : т40/15.75t Bust : t64/25.20 Tpants Должина : t55/21.65. 3-4 Години Врвови Должина : t43/16.93t Bust : t68/26.77 Tpants Должина : t59/23.23. 4-5 Години Врвови Должина : t46/18.11t Bust : t72/28.35 Tpants Должина : t63/24.80. 6-7 Години Врвови Должина : t49/19.29t Bust : t76/29.92 Tpants Должина : t68/26.77. 8-9 Години Врвови Должина : t52/20.47t Bust : t80/31.50 Tpants Должина : t73/28.74. 10-11 Години Врвови Должина : t56/22.05t Bust : t84/33.07 Tpants Должина : t78/30.71. 11-12 Години Врвови Должина : t60/23.62t Bust : t88/34.65 Tpants Должина : t84/33.07. 13-14 Години Врвови Должина : t64/25.20t Bust : t92/36.22 Tpants Должина : t90/35.43. Бебе : . Големина (см/инч)т. 0-6 Месециtlengh : t57/22.44t Bust : t55/21.65. 6-12 Месециtlengh : t63/24.80t Bust : t58/22.83 . 12-18 Месециtlengh : t68/26.77t Bust : t60/23.62. 18-24 Месециtlengh : t74/29.13t Bust : t62/24.41. Содржина На Пакетот. 1 х Круг Јака Врвови. 1 х Долги панталони. Или. 1 x Бебешки Комбинезон Обезбедување На Квалитет : Изработен од висококвалитетен полиестерски материјал за дишење и удобно искуство при носење, здрав и безбеден за кожата. Дизајн На Стилот на слободно Време : моделот на писмото и замокот додава чувство на мода и уникатност на пижамите, извонредната изработка ја гарантира неговата практичност. Облека за спиење со тркалезна Јака : дизајнот на облека за спиење со тркалезна јака поблиску одговара на линијата на вратот, во меѓувреме, не ги ограничува деловите од телото. Облека родител-дете : можете да изберете соодветен стил според возраста на вашето дете, за да го направите домашниот живот поудобен и пријатен. Креативен Подарок : оваа облека за одмор може да се даде и како посебен подарок за вашето семејство на роденден или други празници.

Повеќе детали

Избор на купувачи