Комплетен Компјутер. Прозорец Во Торба Флавелин Завеса Сет-Морнарица, во. Долго
Неодамнешно

Комплетен Компјутер. Прозорец Во Торба Флавелин Завеса Сет-Морнарица, во. Долго

DEN 448.00

Достапно на барање

Дизајнерска селска куќа инспирирана од комплет за третман на завеси за прозорци. Што Е Вклучено : (2) Прозорец Завеса Панели & (1) Валанс. Димензии завеса : 52 во. W x 63 во. Л (Секој) 2 Вклучени. Валанс Димензии : 58 во. В х 14 во. Л. Содржина На Ткаенина : 100% Премиум Ткаен Полиестер. Заглавие : Џеб За Прачка.

Повеќе детали

Избор на купувачи