Бабибеаути Секси Женски Чипка Цветна Ноќница Долна Облека Облека За Спиење Фустан Наметка Ноќна Наметка
Неодамнешно

Бабибеаути Секси Женски Чипка Цветна Ноќница Долна Облека Облека За Спиење Фустан Наметка Ноќна Наметка

DEN 327.84

Достапно на барање

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!. Квалитетот е прв со најдобра услуга. клиентите се наши пријатели. Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!. Боја : како што покажува сликата. Карактеристики : модален со исечен раб од чипка,со исечена чипка, длабок v-врат, прилагодливи ремени за шпагети. Прилика : брачна ноќ,меден месец, забава за долна облека, годишнина или секоја вечер. Материјал : Чипка,полиестер. Стил : Секси. Големина : С/М/Л/ХЛ. има 2-3% разлика според рачното мерење. ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 1 инч = 2,54 см. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Што Добивате : . 1 х Секси долна облека рачно перење . Секси долна облека . Секси фустан . Долна облека . Женска Ноќна Облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи