Женски Еластични Јога Панталони Со Висок Струк Обични Врвки За Влечење Мулти-Џебови Товарни Панталони Вежбање Во Теретана Исечени Спортски Панталони
Неодамнешно

Женски Еластични Јога Панталони Со Висок Струк Обични Врвки За Влечење Мулти-Џебови Товарни Панталони Вежбање Во Теретана Исечени

DEN 367.20

Достапно на барање

- Добредојдовте Во Продавницата колати-Ви Посакувам пријатно шопинг искуство во колати.колати е посветена на обезбедување висококвалитетна машка и женска облека и додатоци.Без разлика дали тоа е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, слободно контактирајте го тимот на услугата колати, ние ќе го решиме за вас.Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина, тоа ќе биде повеќе се релаксираат и удобно.Информации за производот : Сезона : Погоден За Сите Сезони Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Тип На Шема : Како Што Е Прикажано Стил : Лежерна,Модна Должина : Панталони Вклопуваат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски панталони Кул и Опуштено Цело Време, Особено Во Жешкото Лето. Супер меко, дише, широко, еластично, лесно и отпорно абење. `+ПРИЛИКА : Лабав стил, костум за домашна облека, релаксирачки, надворешен, секојдневен, забава, состанок, плажа и која било друга пригода. ●КОСТУМ за€ : Совршен За јога, танц, училиште, одмор, плажа, џогер, панталони, одличен за жешки летни денови, исто така погоден за носење во студената сезона. ●МОДНО СОВПАЃАЊЕ : Женски бохо панталони за плажа, секојдневни панталони се погодни за шарена ленена маица/туника/блузи, стилски кожени сандали за да бидат стилски изглед. ●СОВЕТ} : пред да купите, ве молиме внимателно споредете ја и прочитајте ја табелата со големини на сликата. Нашите големини Се Азиски големини. Можеби е мал. Ако претпочитате полабаво вклопување, ви препорачуваме да изберете големина 1-2 големини поголема од вообичаеното.

Повеќе детали

Избор на купувачи