Данто Машки Женски Поддржувачки Чевли За Трчање Перница Лесни Атлетски Патики За Џогирање
Неодамнешно

Данто Машки Женски Поддржувачки Чевли За Трчање Перница Лесни Атлетски Патики За Џогирање

DEN 319.84

Достапно на барање

Реконфигурираниот среден ѓон на чевлите за трчање обезбедува крајна комбинација на својства на отскокнување назад и амортизирање со намалена тежина и исклучителна издржливост. Флексибилната ткаенина од жакард обезбедува неверојатна слобода на движење,издржливост,мека,дише и лесна. Чевлите за трчање имаат затворање со Врвка, обезбедува совршено вклопување. Средна ѓон од пена со висока густина за трајно амортизирање цел ден. Природен гумен надворешен ѓон за дополнителна издржливост и зафат. Областа на прстите засилена со патики штити од карпи и остатоци. Зајакнете ја заштитата на петицата за да спречите истегнување на стапалата и додадете рефлектирачки ленти за да бидете побезбедни ноќе . Атлетските чевли во трендовски дизајн и со обемни функции може да се користат за трчање, одење, џогирање,фитнес,патување,теретана,вежбање,одмор итн. Материјали за перничиња : издржливиот среден ѓон од пена за перничиња обезбедува одговор на еластичноста и трајна издржливост.Издржливиот гумен надворешен ѓон помага да се обезбеди сигурна влечна сила. Designономски дизајн : Се Одликува со помал пад од пета до пети за поприродна положба на движење. Еластичен Горен Дел Што Дише : лесниот синтетички горен дел вклучува Жакард ткаенина за неверојатна дишливост и Еластични преклопувања за елегантно вклопување и чувство. Заштита на стапалата : засилената површина на прстите штити од карпи и остатоци.Зајакнете ја заштитата на петицата и додадете рефлектирачки ленти за да бидете побезбедни ноќе . Зафат Надвор-ѓон : дизајнот на Шаблонот за Држење со Високи перформанси обезбедува силен ефект против лизгање.

Повеќе детали

Избор на купувачи