Wovilon Сјај Во Темно Предиво За Капчиња - Флуоресцентни Прозрачни Чистење Конец Плетење Блескав Предиво За Капчиња - Шиење Материјали За Плетење Diy Занаети
Неодамнешно

Wovilon Сјај Во Темно Предиво За Капчиња - Флуоресцентни Прозрачни Чистење Конец Плетење Блескав Предиво За Капчиња - Шиење

DEN 1.00

Достапно на барање

Сјај Во Темни Предива Прозрачна Предиво Рачно ткаени САМ Рачно Ткаени Сјај-во-темно Предиво. Одлики п.н. е. Можете исто така да купите предиво со бели пердуви со помала тежина што исто така свети во темнина. Во една белешка, исто така, додава дека нејзиниот син сјај во темното предиво е неговата најсветла боја.Воведување на овој сјај во темното предиво, предиво што испушта мек сјај во бојата по ваш избор откако ќе остане под светлината некое време. Предивото може да се пере во машина како и повеќето ткаенини бидејќи е направено од полиестерски влакна од 100 проценти. Дополнително,. полиестерската шминка му дава на овој сјај во темното предиво да биде доволно издржлив за да не се скрши лесно, додека е доволно мек за да биде удобен за или кога се носи. Совршен за сјај во темните уметности и занаети и други проекти СО ОСВЕТЛЕНА САМОДОВЕРБА, ова предиво следи принцип на апсорпција на светлина како повеќето сјај во темните производи : ако го изложите на светлина, без разлика дали е од вашиот паметен телефон, фенерче, свеќа или. самото сонце, тогаш овој сјај во темниот материјал светло ќе светне кога ќе се донесе во повеќе простор. Можете исто така да купите предиво со бели пердуви со помала тежина што исто така свети во темнина. Во една белешка, исто така, додава дека нејзиниот син сјај во темното предиво е неговата најсветла боја. Забелешка : Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи. ● Спецификација●. Сите Легхт Големина : 50месечна големина : 12х6, 5кмпакет содржина : 1пц Прозрачно волнено Предиво Свети Во Темно Предиво, Материјали за Шиење, (55ид 50м )За Капчиња ЗА САМОСТОЈНИ Уметности, Занаети И Почетници За Шиење Светат Во Темната Забава. САМ Сјај Во Темно Предиво-5 Ролни Предиво За Хеклање, Сјај Во Темно Предиво За Капчиња, Сјај Предиво за Плетење, Хеклање, Занаети Шиење Почетници - Божиќни Украси. Сјај Во Темно Предиво За Капчиња, 55 Јарди По Ролна Прозрачно ПРЕДИВО ЗА Сјај ЗА Плетење За Почетници Партиски Материјали Чистење предиво. Сјај Во Темното Предиво За Хеклање, 55 Јарди Материјали за Шиење За Забави, Почетници За Плетење И Шиење, Маркери за ПЛЕТЕЊЕ ЗА САМОСТОЈНИ уметности. Сјај Во Темното Предиво, Прозрачно Предиво за Хеклање, 55 Дворови Материјали за Шиење ЗА САМОСТОЈНИ Уметности, Занаети И Шиење Почетници, Плетење, Капчиња и Самостојни Материјали за Забави. Сјај Во Темни Предива Прозрачна Предиво Рачно ткаени САМ Рачно Ткаени Сјај-во-темно Предиво.

Повеќе детали

Избор на купувачи