Дијанли Обични Панталони Директно Преголеми Трендовски Еластични Врвки За Влечење Хеланки За Вежбање Со Широки Нозе Истегнување На Јога Теретана Лабави Цврсти Па
Неодамнешно

Дијанли Обични Панталони Директно Преголеми Трендовски Еластични Врвки За Влечење Хеланки За Вежбање Со Широки Нозе Истегнување

DEN 1.33

Достапно на барање

Овие Женски Панталони се изработени од висококвалитетен материјал од памучна мешавина, мек на допир, лесен и течен,облечен удобно и не иритирачки.Ве молиме контактирајте не во случај на какви било проблеми поврзани со нарачката за задоволително решавање!Големина На Табелата Големина. ПОВОД : Женски Панталони Погодни За Запознавање, Свадба, Бритдеј, Коктел, Забава, Клуб, Вечера, Плажа, Одмор, Одмор И Секојдневно Wear.И можете да ја пеглате на ниска температура и да ја закачите сува. широки панталони за нозе за жени/кожени панталони за жени/хеланки за одблесоци/хеланки за вежбање за жени/деловни секојдневни облеки за жени/пижами за жени/хеланки со џебови за жени/панталони за жени/облека за теретана за жени/црни хеланки/облека/спортски панталони/хеланки за жени/капри/капри панталони за жени/женски капри/капри/капри панталони/женски капри панталони/женски капри панталони/женски капри панталони/женски капри панталони/женски капри панталони/женски капри/капри панталони/женски капри панталони/капри панталони за жени/лесни капри за жени/женски капри/капри за жени лежерно лето/женски капри/женски капри/женски капри/женски капри/женски капри/женски капри/женски капри/женски капри панталони за лето/високи капри за жени жени/капри жени/лесни капри панталони за жени/капри панталони за жени секојдневно лето/капри хеланки за жени. ГРИЖА : Се препорачува Миење Раце или машина со ладна вода. : Х-Мали / САД : 2 / ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 / ЕУ : 32 Должина : 101см/39.

Повеќе детали

Избор на купувачи