Зимски Чизми За Жени Мажи Удобни Нелизгачки Топли Снежни Чизми Секојдневна Удобност Чевли Со Широка Ширина Сина 8.5
Неодамнешно

Зимски Чизми За Жени Мажи Удобни Нелизгачки Топли Снежни Чизми Секојдневна Удобност Чевли Со Широка Ширина Сина 8.5

DEN 415.84

Достапно на барање

Снежни Чевли;Снежни Чевли За Жени;Женски Зимски Чевли;Зимски Чевли Чизми; Меки Чизми;Снежни Чизми За Жени; Снежни Чизми За Мажи; Чизми За Одење За Жени;Женски Снежни Чизми; Женски Снежни Чизми. Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Снежни Чизми, Чизми До Глужд, Топли Чизми, Зимски Топли Чевли, Чизми, Лизгање На Чевли, Секојдневни Удобни Чевли, Чевли За Одење Тип На Шема : Цврста Боја : кафеава, темноцрвена, црна, сина (По Избор)Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, САД 9, сад 9.5 (Следете ја табелата со големини За да изберете ве молиме)горен Материјал : Материјал За Ѓон Од Оксфорд : Тип На Полиуретанска Пета : Израмнување : Тип На Лизгање На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Глуждот, Средината На Сезоната : Fall, Зимски Прилики : секојдневни, дневни, внатрешни, надворешни, Празнични, работни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Топли зимски чизми, секојдневни удобни чевли, кадифен постава, класичен дизајн на зимски чизми, висина на глуждот, лизгање на дизајнот.2. Меката кадифена постава обезбедува и удобност и дополнителна топлина. Амортизираното подножје нуди целодневна удобност. Анти лизгачки ѓон за влечење на повеќе површини.3. Секојдневни Стилови со топла кадифена постава, одржувајќи ја ногата исклучително удобна во текот на целата зимска сезона на снег.4. Погоден За Повеќе Прилики : внатрешни и надворешни активности во студена зима. Совршен за снежни денови, дождливи денови, скијање, пешачење, работа, шетање кучиња и други секојдневни активности, а исто така погоден за фармерки и панталони итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми За Снег (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : горна Ткаенина Од Оксфорд + Кадифен Обложен + полиуретански надворешен ѓон. €Топли Чевли Zemenените Зимски Чевли имаат густа кадифена постава, плус кадифена топла зимска кожа мека, ви даваат удобно искуство, нека оваа зима веќе не е студена. ●Удобни Чизми●Машките чизми се дизајнирани според потребите на човечкото тело, а стапалата се дизајнирани да дадат мек свиок.Бидејќи може лесно да ве натера да одите и да скокате. ●Нелизгање Нашиот снег чизми за жени или мажи се направени од полиуретан. Дизајниран како шема што не се лизга, со супер зафат и водоотпорни перформанси. Ви овозможува да трчате или танцувате на силен дожд без да се грижите за лизгање. ●ПРИЛИКИ+чизмите За Снег не се погодни само за снежни денови. Можете да носите зимски чизми за да работите во градината, да одите на шопинг, да одите на училиште, да патувате, па дури и да им ги дадете на вашите роднини и пријатели на празници.

Повеќе детали

Избор на купувачи