Ѕид Декор Алуминиум Метал Знаење Знак Видови На Коњски Одење Постер Знаење Ѕид Декор Уметност За Коњ Јавач Уметност Ѕид Декор Метал Знак Постер
Неодамнешно

Ѕид Декор Алуминиум Метал Знаење Знак Видови На Коњски Одење Постер Знаење Ѕид Декор Уметност За Коњ Јавач Уметност Ѕид Декор

DEN 160.00

Достапно на барање

Ѕид Декор Алуминиум Метал Знаење Знак Видови На Коњски Одење Постер Знаење Ѕид Декор Уметност За Коњ Јавач Уметност Ѕид Декор Метал Знак Постер 8х12 Инчи Големина : 8инч x12inch (20cmx30cm). Материјал : Калај/Метал, со носталгичен стил калај знак.Не ' рѓа, водоотпорен и сончање. Лесно за закачување : дупките за Завртки се претходно дупчат на аглите за лесно закачување. За безбедно ракување, рабовите на секоја етикета од калај се тркалаат и стегаат. ПРИМЕНЛИВО МЕСТО : Идеален За Ѕид декорација бар,паб,ресторан,човек пештера,гаража,дома,кафуле,кујна,Ресторан, билијард куќа, хотел или Канцеларија. Висококвалитетна услуга : обезбедуваме висококвалитетни услуги за враќање и враќање по продажбата. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.

Повеќе детали

Избор на купувачи