Пуловери О-вратот Есенска Модна Облека Жени Women Пролет Мода Женски Графички Дуксери Црн XL
Неодамнешно

Пуловери О-вратот Есенска Модна Облека Жени Women Пролет Мода Женски Графички Дуксери Црн XL

DEN 271.84

Достапно на барање

Женски Валентин Дејл Печатење Кружен Врат Топлаumn И Зима Кадифе Со Долги Ракави Лабава Качулка Карактеристики : Увезенповлечете го затворањетокарактеристики : овие женски кошули се отпечатени со Графика Од Тиква Од Леопардско зрно . Смешни слатки жени каузални врвови.Материјал : Оваа Леопард жито тиква кошули е направен од памук помеша и полиестер. Мек удобен за носење, дише и пријателски за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Повод : оваа женска кошула е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Лесно за со разни здолништа/фармерки/хеланки/шорцеви итн. Оваа Кошула Од Жито Од Леопард можете да ја користите како задолжителен врв за секојдневно носење.Совршен Подарок : оваа Леопард жито тиква кошули е многу погодна за дами од сите возрасти. Можете да го направите тоа за себе или да ја дадете Оваа Женска Леопард жито Тиква како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба сезона : Сите Сезонски Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Памучен Стил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1x Жени Top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths101440118cm/46.46"61cm/24.02"55.5 cm/21.85"76cm/29.92"M121642122cm/48.03"62cm/24.41"56.5 cm/22.24"77cm/30.31"L141844126cm/49.61"63cm/24.80"57.5 cm/22.64"78cm/30.71"XL162046130cm/51.18"64cm/25.20"58.5 cm/23.03"79cm/31.10"XXL182248134cm/52.76"65cm/25.59"59.5 cm/23.43"80cm/31.50" кошулата со долги ракави е изработена од памучна мешавина и полиестер, која е лесна, мека и дише. Се препорачува миење со ладна вода или хемиско чистење. Супер мек, удобен и вам - Изработен од висококвалитетен полиестер и спандекс, овој женски дуксер, дуксер, пуловер и јакна се супер меки и пријатни како меко топло ќебе, што ве загрева во студената aut и зима. Карактеристики : Долг Ракав, Стил На Пуловер, Совршено совпаѓање со вашите омилени шорцеви, чизми, Фармерки или хеланки.

Повеќе детали

Избор на купувачи