Барокен Лустер Ѕид Уметност Налепница
Неодамнешно

Барокен Лустер Ѕид Уметност Налепница

DEN 2.67

Достапно на барање

Барокниот Лустер Ѕид Налепница е одличен налепница за секој ѕид во вашиот дом да изгледа одлично. Го има тој едноставен елегантен изглед. [ЛЕСНО ЛУПЕЊЕ И СТАП] Секоја налепница доаѓа со лесен за следење сет на илустрирани упатства. Винилните налепници се брз и достапен начин за персонализирање на вашиот дом без мака и фрустрација на сликањето. Нашите налепници се најдобриот начин за украсување на вашиот простор за живеење на брз, чист и лесен начин!. [БЕЗБЕДНО НА ЅИДОВИ] Најдобро На површини кои се суви, чисти и мазни. Погоден за ѕидови, огледала, прозорци и која било друга сува мазна чиста површина. [ЛЕСНО ОТСТРАНЛИВ] Направен ОД ОРАКАЛ 631 винил специјално дизајниран да биде отстранлив без да остави остатоци. Не треба да се грижите дали ќе ги оштетите ѕидовите, така што работи одлично за украсување станови, детски соби, расадници и студентски соби. Нашите налепници се направени во близина на Сиетл, Вашингтон од нашиот посветен тим. Постојано дизајнираме нови налепници за да го ажурираме нашиот каталог и вашиот дом што е можно повеќе. Ви благодариме за поддршката. [ГОЛЕМИНА И БОЈА] Мери 27 инчи широк х 48 инчи висок (69 см х 122 см). Боите не се точни и малку се разликуваат во зависност од поставките на екранот. Ве молиме имајте предвид дека главната слика на производот е само за илустративни цели и можеби не е вистинската големина на налепницата. Погледнете ги алтернативните слики на производот за да видите точна споредба на големината со жена од 510. Некои налепници доаѓаат како повеќе парчиња што треба да се нанесат одделно. Погледнете алтернативни слики на производи за тоа како доаѓа вашиот дизајн на налепници.

Повеќе детали

Избор на купувачи