Обичните Целиот Печатење Круг Вратот Лактот Должина Црно-Бело Плус Големина Маици
Неодамнешно

Обичните Целиот Печатење Круг Вратот Лактот Должина Црно-Бело Плус Големина Маици

DEN 0.67

Достапно на барање

Обични Насекаде Печатење Околу Вратот Нулта Лактот Должина Црно-Бело Плус Големина Маици 4 XL (20) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Црно-Бело Секојдневно Насекаде Печатење Плус Големина Маици Плус Големина Врвови Плус Големина Маици големина и Вклопување(инч)должина На ракавот Во сад Должина На Бистата На Рамената Должина На Манжетната 12 0 XL 7 52.4 25.2 19 18.8 14 1 XL 7.1 54.7 26.4 19.7 19.3 16 2 XL 7.1 57.1 27.6 20.4 19.8 18 3xl 7.2 59.4 28.7 21.1 20.2 20 4xl 7.3 61.8 29.9 21.8 20.7 Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Нашата Големина ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ. Црно-Бело Секојдневно Насекаде Печатење Маици Со Должина НА Лактот До Вратот ПЛУС Големина 4 XL(20). Исечете Насекаде Печатење Маици Со Плус Големина До Лактот Мало Истегнување Црно-Бело 4xl_usa големина (20). Пол : Женски Или Женски плус За Жени,Жена,Дама,Девојки,Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Боја : Црно-Бело. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Целиот Печатење. Деколте : Кружен Врат. Должина На Ракавот : Половина Ракав. Тип На Ракав : Ракав За Капење. Должина : Култура. Тип На Вклопување : Преголеми. Ткаенина : Мало Истегнување. Материјал : Ткаенина. Состав : 5% Еластан. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Повеќе детали

Избор на купувачи