Висок Стол Со Отстранлив Послужавник, Преклопен Детски Столче За Бебиња И Мали Деца, Прилагодлив Детски Стол За Јадење, Злато
Неодамнешно

Висок Стол Со Отстранлив Послужавник, Преклопен Детски Столче За Бебиња И Мали Деца, Прилагодлив Детски Стол За Јадење, Злато

DEN 1119.84

Достапно на барање

Ова Високо Столче Anjorala unisex baby 3-Во-1 обезбедува оптимална комбинација на стил, безбедност и леснотија на користење за вашето малечко. Вашето бебе ќе биде удобно и безбедно за време на оброкот со овој цврст и преполн со карактеристики столче. Овој висок стол што се прилагодува на висината е лесен за чистење, а садот за сервирање е безбеден за миење садови. Безбедносниот ремен со 5 точки и 5 различни прилагодувања на висината обезбедуваат максимална удобност и сигурност за вашето бебе. Високиот стол е лесен за склопување, а компактниот самостоен преклоп го олеснува складирањето. ●Прилагодлива Висина●овој столче за бебиња има пет прилагодливи височини, три прилагодливи потпирачи за нозе и позиции на послужавник. Не само што е погоден за хранење, туку и му помага на вашето бебе да го направи првиот чекор кон независно хранење. Тоа создава удобен простор за вашето бебе да јаде и да игра, наместо да биде само столче. ●Безбеден И Сигурен Q Висок стол усвојува стабилна пирамидална структура и цврсти материјали, Носи одлична стабилност. Безбедносниот ремен со 5 точки и мекото седиште ја обезбедуваат безбедноста и удобноста на вашето бебе. Во исто време, седиштето е опремено со универзални тркала, кои можат да се сопираат со само еден клик за да се осигури безбедноста на бебето. ●Лесно За Чистење Quildler high chail е опремен со фиока за перење со една рака со држачи за чаши. Перницата на седиштето е изработена од кожа и лесно може да се избрише со влажна крпа. Нема непотребни ќошиња и пукнатини од кои може да се скрие храната. Лесниот за чистење висок стол нуди дополнителна погодност за зафатените родители. €onomономски Дизајн Q Високи столчиња за бебиња и мали деца е designedономски дизајниран, безбеден и удобен, погоден за момчиња и девојчиња од 6-72 месеци. ●Пренослив Висок Стол●Нашиот стол за засилување за бебиња усвојува иновативен дизајн на преклопување со едно копче, што е погодно за патување и складирање. Во исто време, класичниот и исклучителен дизајн дефинитивно ќе додаде прекрасни бои во вашиот дом. Материјал : Челик Пластика Стп Кожа . Дизајн : anjorala преклопен бебе висок стол. Тип : Дете Мултифункционален Јадење Стол. Боја : Златна, Зелена, Розова. Погоден за : 6-72 месеци, унисекс. Тежина : 14,98 фунти. Пакување : 1 парче.

Повеќе детали

Избор на купувачи