У Женски Тенкови Врвови Лето V Вратот Плетени Маици Без Ракави Кошули Градиент Серија За Печатење Елек Л
Неодамнешно

У Женски Тенкови Врвови Лето V Вратот Плетени Маици Без Ракави Кошули Градиент Серија За Печатење Елек Л

DEN 2.00

Достапно на барање

Сезона : Лето. Пол : Жени . Материјал : Плојестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Без Ракави. Јака : V Вратот. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална Вежба Врвни Жени Сите Нешта Жена Топ Големина на табелата : . Големина : С Биста : 99см/38,98" Должина : 62,5 см/24,61"Големина : М Биста : 104см/40,94" Должина : 63,5 см/25,00"Големина : Л Биста : 109см/42,91" Должина : 64,5 см/25,39"Големина : XL Биста : 114см/44,88" Должина : 65,5 см/25.79"големина : xxl биста : 119cm/46.85" должина : 66.5 Cm/26.18" ладна вода машина за перење или миење раце/висат или сува/не /проверете ја листата со големини Пред да Нарачате. Можете Да Го Носите Во Текот На Целата Година, Особено Во Пролет И Лето. Додатоци-За Пролет, Лето, Fall И Зима, Оваа Цветна Туника Изгледа Одлично Со Фармерки Или Хеланки. Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед, Но И За Секоја Пригода, Особено Канцеларија, Забава И Состанок. Кога Ќе Ја Носите Оваа Туника, Ќе Добиете Многу Комплименти. Еластични Плисирани Детали На Страната/вклопување и Одблесокот. Ова е Супер Мек Елек Кој е Лабав, Лесен, Дише и пријателски за Кожата.

Повеќе детали

Избор на купувачи