Ниуер Зимски Термички Ракав За Капење Кардиган Трикотажа За Жени Дами Мек Шал Врат Отворен Преден Џемпер Пријатно Еднобојно Палто Рѓосано Црвено М
Неодамнешно

Ниуер Зимски Термички Ракав За Капење Кардиган Трикотажа За Жени Дами Мек Шал Врат Отворен Преден Џемпер Пријатно Еднобојно

DEN 1.33

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Џемпер Од Кардиган,Плетени Џемпери, Отворена Предна Кардиганска Надворешна Облека Тип На Шема : Еднобојна,Обична Боја : Црна,Сива,Црвена,Кајсија,Розова,Каки,Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Акрилик Полиестернеклин : Шал Ѓердан : Колк Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер и Акрилик, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Боја За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Воumn и Зима!3. Карактеристика : Овој Џемпер Од Кардиган е Опремен со Врат Од Полиестерски Шал, Цврста Боја, Плетени, Долги Ракави и Во Секојдневни И Лабави Џемпери Од Кардиган, Плетени Врвови За Fall, Зима и Порано Пролет.4. Повод : Погоден За Секојдневен, Дневен, Одмор, Кампување, На Отворено, Скијање, Канцеларија итн. Совршен За Пролет, Fall и Зима, само спарете се со хеланки, слаби фармерки и чизми за шик изглед!Содржина на пакетот : 1 х Женски Џемпер Од Кардиган (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Ребрести Отворени Предни Џемпери, Долги Ракави Плетени Кардиган Облека, Зимски Топол Капут. Материјал-65%Полиестер 35%Акрилик, Пријатна, Мека и пријателска За Кожата, Удобна за Носење. Каузален Кардиган Џемпер За Жени Носат Во Пролет, Fall, Зима. Дизајн-Стил На Момче, Цврста Боја, Ребрести Плетени, Мека И Растеглива Ткаенина, Под Должината на Колкот, Лабави Ребрести Кардигани за Жени. Повод - Овој Шик Топол Џемпер Е Погоден За Жени, Дами, Помлади Млади Или Стари Да Носат За Секојдневно Носење, Канцеларија, Состаноци, Забава, Училиште, Одмор, Патување, Зима, Fall, Пролет Итн. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи