Ледени Топла Тинејџерки Обука Градник Се Водат Култура Ками Бралета Големина Медиум
Неодамнешно

Ледени Топла Тинејџерки Обука Градник Се Водат Култура Ками Бралета Големина Медиум

DEN 1.00

Достапно на барање

Марка : Ледени Топла. Материјал : 90% Полиестер 10% Еластан, Боја : Бела, Црна, Розова, Сина, Зелена, Виолетова, Пол : Девојки Сезона : Сите Сезони. Овие градници доаѓаат Во големина Мали, Средни, Големи и Х-Големи Прилики : Секој ден. Стил : Секојдневен. 100% сосема нов и висок квалитет. Изработен од памук, мек, удобен и дише. Удобност што дише, без точка на роса, ги прави градите дише и здрави. Марка : Ледени Топла, Материјал : 90% Полиестер 10% Еластан, Вклучени 4 Градници, Дише Ткаенина, Ја даде удобно и симпатична градник. Машинско Перење Ладно Со Слични Бои, Сува Сува Ниска. Отстранете Ги навремено, Совршените почетни градници за училиште, спорт, часови по танц и низ куќата. Совршен избор за вашите растечки мали девојчиња. Мека, беспрекорна изработка висока еластична за целодневна удобност. Машинско Перење, Мијте Мала тежина и лесно Се Мие. Не хлор белило падне сува ниска Помош олеснување на нејзината непријатност и да ја даде некои доверба. Ледени Топла Тинејџерки Обука Градник 4 Пакет Се Водат Култура Ками Бралета Големина Медиум. Овој мултипак за градник за девојки вклучува 4 градници за обука за дишење кои обезбедуваат одлична покриеност; Одличен градник за обука за почетници и носители на градник за прв пат. ОЗНАКА БЕСПЛАТНО : Овие мазни, необработени градници за обука без жица за мали девојчиња совршено се вклопуваат под облеката без дополнителен волумен; бесплатната памучна бралета е удобна на чувствителна кожа.

Повеќе детали

Избор на купувачи