Јужна Дакота Којоти Тркалезна Фудбалска Топка Винил Налепница
Неодамнешно

Јужна Дакота Којоти Тркалезна Фудбалска Топка Винил Налепница

DEN 143.04

Достапно на барање

Нашите висококвалитетни налепници го покажуваат вашиот училишен дух во светла, привлечна боја. Овие отпечатоци со квалитет на фотографија се сечат и ги прикажуваат боите и логото на вашиот омилен тим. Тие лесно се прилепуваат на вашиот автомобил, фрижидер или која било друга чиста површина. Произведено во САД. Карактеристики на вашето омилено училиште.

Повеќе детали

Избор на купувачи