Тебру Автомобил Виси Украс, Чакра Кристал Приврзок Автомобил Виси Украс Нишало Дома Декорација За Јога Медитација, Чакра Камења
Неодамнешно

Тебру Автомобил Виси Украс, Чакра Кристал Приврзок Автомобил Виси Украс Нишало Дома Декорација За Јога Медитација, Чакра Камења

DEN 1.67

Достапно на барање

Функција : 1. 7 чакра фенг шуи кристали виси украс приврзок за пржење, гатање, кристална терапија, јога медитација, балансирање, вика, камења за грижа, џебни палми.2. Рачно изработени полирани природни кристални лековити камења од чакра се вткаени на издржливо јаже, може да се користат како украс за обесување кристали.3. Исцелителниот камен виси орнаменти е одличен начин за преуредување и балансирање на нашите енергетски системи.4. Оптимално исцелување на умот, телото и овие камења се корисни за балансирање на чакра,заздравување на реики, фокусирање на позитивна енергија кога се ставаат на соодветната чакра.5. Совршен подарок за вашите пријатели,семејство или љубовник На Божиќ, Роденден, Денот На Вљубените, Годишнината, Денот на Благодарноста,денот на мајката,денот на таткото итн.6. Декорација за дома, канцеларија, градина, прозорец, автомобил, завеса, врата, светлина, предворје декорација, создавајќи топол и романтичен амбиент и ќе донесе заштита и среќа.Спецификација : Тип На Ставка : Кристали Приврзок Материјал : Кристална Боја : како што е прикажано на сликата Должина на производот : Прибл.24см / 9.4 во тежина : Прибл. 65g / 2.3 oz Application : Декорација за дома, канцеларија, градина, прозорец, автомобил, завеса, врата, светлина, предворје декорација, создавајќи топол и романтичен амбиент и ќе донесе заштита и среќа.Список на пакети : 1 х Кристали Приврзок : 1. Ве молиме дозволете грешка 1-2ин поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Оптимално исцелување на умот, телото и овие камења се корисни за балансирање на чакра,заздравување на реики, фокусирање на позитивна енергија кога се ставаат на соодветната чакра. 7 чакра фенг шуи кристали виси украс приврзок за пржење, гатање, кристална терапија, јога медитација, балансирање, вика, камења за грижа, џебни палми. Рачно изработени полирани природни кристални лековити камења од чакра се вткаени на издржливо јаже, може да се користат како украс за обесување кристали.

Повеќе детали

Избор на купувачи