Inktastic Мојот Прв Подарок Октоберфест Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави
Неодамнешно

Inktastic Мојот Прв Подарок Октоберфест Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

DEN 2.67

Достапно на барање

Мојот Прв Октоберфест Дете Долг Ракав Маица. Класика За Fall, Зима и Пролет, овие маици за мали деца со долги ракави сигурно ќе бидат главен елемент во гардеробата на вашето дете. Без разлика дали е слоевит или сам, оваа маица е мека, но доволно издржлива за да се спротивстави на барањата за играње на вашето дете. Маица Со Долги Ракави. Inktastic Мојот Прв Октоберфест Дете Долг Ракав Маица Унисекс Јаглен Греј 4 T. Мојот Прв Октоберфест Дете Долг Ракав Маица. 4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. Лентата од рамо до рамо ја поддржува ткаенината од прекумерно истегнување и обезбедува долготраен квалитет. Двојно игла полите дното. 1 фестивал на прослава забава за деца остава есенски есенски ѓевреци кружат со светло обоена темна боја.

Повеќе детали

Избор на купувачи