Флеш Бетмен Млади Деца Момче Девојки Се Повлече Над Хаубата
Неодамнешно

Флеш Бетмен Млади Деца Момче Девојки Се Повлече Над Хаубата

DEN 319.68

Достапно на барање

Флеш Бетмен Млади Деца Момче/Девојки Се Повлече Над Хаубата ФЛЕШ БЕТМЕН МЛАДИ ДЕЦА МОМЧЕ/ДЕВОЈКИ ДУКСЕР - овој унисекс младински дуксер со качулка изгледа стилски и за момчиња и за девојчиња и е одличен за лесно, секојдневно носење. ПЕЧАТЕНИ во САД - сите дизајни се отпечатени во нашиот високотехнолошки печатарски објект токму овде во Детроит, МИ. Нашите кошули се отпечатени на најквалитетни и најтрајни ткаенини и се 50% памук / 50% полиестер и машина за перење. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН - секој од нашите дизајни се загарантирани автентични и 100% официјално лиценцирани. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран внатрешен тим за графичка уметност кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маица. Гордо дизајниран и печатен во САД. ИЗМИЈТЕ И НОСЕТЕ-нема високи упатства за нега на одржување овде. Само фрлете ја оваа мала убавица во машината за перење на студ и превртете ја или закачете ја на суво. Сакајте го овој дизајн и сакате да видите повеќе од него? Проверете ја нашата друга стока за да го видите ова на алтернативни стилови на телото!. СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ОБОЖАВАТЕЛИ-Нашите графички маици се совршени за подароци, подароци за роденден, дипломирање, враќање на училиште, Подароци За Божиќ И празници, торби за сваг/гуди или само лекување!.

Повеќе детали

Избор на купувачи